درباره ما

قرن 21، شروع تحولات جدی است و دوران حاکمیت تکنولوژی بر کل جوامع بشری و این تحولات سریع تمامی حوزه های کسب و کار را تحت تاثیر قرار داده است. در کنار این مبحث، کشاورزی که به عنوان یکی از پایه های حیات هر تمدن و رونق کشور می باشد، نیز از این تحول مهم مستثنی نیست. گروه ساعیان صنعت در سال 1387، به همت جمعی از متخصصان جوان، با طرح سوال «چگونه می توان بین تکنولوژی روز دنیا و نیاز کشاورزی ایران ارتباط موثر برقرار کرد؟» فعالیت خود را شروع نمود. این شرکت در سال 1393 پس از 7 سال تحقیق و پژوهش، مطالعه الگوهای برتر خارجی و بومی سازی آن و تلفیق علم و تکنولوژی، تیم حرفه ای خود و تجربه گرانقدر کشاورزان توانمند ایران عزیز و کارشناسان گرانقدر سازمان های مرتبط با این حوزه اقدام به ساخت اولین دستگاه نمونه صنعتی در این حوزه کرد و همچنین در همین سال موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت علمی ریاست جمهوری در حوزه کنترل اقلیم و هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی و تجاری شد، همچنین مجوز معاونت آب و خاک وزارت کشاورزی را برای فعالیت در این حوزه دریافت نمود.

گروه دانش بنیان ساعیان صنعت در حال حاضر، نسل چهارم محصولات خود را در کنترل اقلیم به بهره برداری رسانیده است، همچنین نسل دوم تابلو برق صنعتی گلخانه ای را تولید و به بازار عرضه نموده است. این شرکت در زمینه BMS ( هوشمند سازی ساختمانهای تجاری و مسکونی) سیستم خود را بومی سازی نموده و پروژه هایی را در داخل کشور ایران به بهربرداری رسانده است .


گروه ساعیان صنعت تاکنون پروژه های زیادی را در زمینه کنترل اقلیم گلخانه ها در داخل و خارج از کشور با بالاترین رضایت مشتری به انجام رسانیده و با شعار سلامی نو، تکنولوژی و علم را به خدمت در آورده است تا نیاز کشاورزان عزیز را با شرایط ایده آل برآورده نماید. هر روز بیشتر از ما خواهید دید و شنید.