گروه فنی مهندسی ساعیان صنعت نوین یزد در سال 1387 به ثبت رسیده است و زمینه فعالیت تخصصی آن اتوماسیون سیستم‌های گلخانه کشاورزی، ادارات و سیستم های خانگی می باشد. همچنین این شرکت در پایان سال 93 توانسته است گواهینامه دانش بنیان را از معاونت ریاست جمهوری دریافت نماید.

مزایای هوشمند سازی گلخانه ها

از هوشمند سازی و مزایای آن در گلخانه ها می توان به کنترل تمام سیستم ها به صورت اتوماتیک اشاره کرد که سیستم براساس شرایط محیطی تصمیم گیری لازم را خواهد کرد.
در گلخانه ها برای حفظ شرایط مطلوب گیاه باید اقداماتی به صورت مداوم انجام گیرد و گاهی نیز با توجه به شرایط تحمیلی بیرونی نیاز به اعمال خاصی می شود.
به کمک سنسور ها میزان دما، رطوبت، نور، شدت باد، بارش برف و باران و … بررسی و مقدار آن اندازه گیری می شود و در صورت رسیدن به مقدار غیر مجاز، سیستم هوشمند دستورات لازم را خواهد داد.
با هوشمند سازی گلخانه امکان باز و بسته کردن پنجره ها و توری سایبان ها، کنترل فوگر و فن برای تهویه گلخانه، کنترل سیستم هیتر جهت ایجاد دمای مناسب در مواقعی که دما از حد تعیین شده کمتر و یا بالاتر از حد مجاز شده، بستن پنجره ها هنگام وزش باد شدید، امکان کنترل زمان آبیاری و کود دهی به طور اتوماتیک با تابلو های فرمان نصب شده فراهم می شود

برای مشاهده محصولات کنترل اقلیم کلیک کنید.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*